Om oss

CONREHAB VEST AS

Conrehab Vest  er et fremadstormende og fremtidsrettet betong rehabiliterings firma med fokus på kvalitet i alle ledd. Conrehab Vest er et resultat av Murmesterfirma Eilertsen & Pedersen og Con-rehab AS gjorde et felles prosjekt i 2016, som resulterte i å danne et felles selskap. Vårt hovedsatsningsområde er totalentrepriser og underentrepriser.

Vi er et moderne firma som innehar bred kompetanse på gamle så vel som nye teknikker. Firmaet har alle godkjenninger for å utføre oppdrag innen muring, betongrehabilitering, piperehabilitering, fasadepuss, teglstein, epoxybelegg, m.m. og har innen veldig kort tid opparbeidet seg et meget godt renomme hos store aktøreri markedet.

Vår filosofi er utentvil “KVALITET I ALLE LEDD”

Oss i Conrehab Vest

Jarle Eilertsen

Daglig leder / Murmester

KONTAKT

  • +47 908 23 454

  • jarle@conrehabvest.no

Rune Eilertsen

Driftssjef

KONTAKT

  • +47 957 47 521

  • rune@conrehabvest.no

Arve Pedersen

Prosjekt utvikling / Fagansvarlig

KONTAKT

  • +47 928 95 725
  • arve@conrehabvest.no

Robert Jensen

Kontormedarbeider

KONTAKT

  • +47 986 65 456
  • robert@conrehabvest.no

Mirko Kai Weichert

Formann

KONTAKT

  • +47 991 06 688
  • mirko@conrehabvest.no

Tomas Jaras

Formann

KONTAKT

  • +47 479 10 041
  • tomas@conrehabvest.no

Våre målsetninger

Vi har utarbeidet noen hoved mantra som vi tror på og jobber etter.

Vi skal utvikle en kultur som stimulerer og sikrer at vi oppnår de beste HMS resultatene samt tar vare på miljøet rundt oss. Trivsel på arbeidsplassen, åpenhet og respekt for hverandre.

Vi gjør jobben riktig første gang til avtalt tid

Vi skal være en bedrift som leverer kvalitet i alle ledd av organisasjonen vår. Vi ønsker å ha en tett dialog med våre oppdragsgivere for å sikre at produktet som vi leverer er tilfredsstillende, både når det gjelder kvalitet, tid og pris

Null skader på personer og miljø

Alle våre ansatte snakker og skriver norsk. Dette for å unngå de problemene som vi opplever med sviktende kommunikasjon i byggebransjen

Vi skal bruke material- leverandører som er ledene i markedet, miljøbevisste og leverer sine tjenester av samme kvalitet som oss selv

Ta kontakt!

La oss fortelle hva vi kan tilby DEG!

  • +47 908 23 454